www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási gyakornok

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.10.25.
Hirdetés azonosító: 1063745

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Az Ön feladata

  • gyakornoki programunk keretében a minőségbiztosítási csapat munkájának támogatása
  • részvétel a minőségbiztosítási feladatokban az alábbi területeken: termékvizsgálatok, beszállítói auditok, érzékszervi vizsgálatok
  •  adminisztratív feladatok ellátása, adatrögzítés, adatrendszerek kezelése

Az Ön profilja

  • főiskolai vagy egyetemi hallgató élelmiszermérnöki vagy élelmiszertechnológus szakon
  • tanulmányai során élelmiszerbiztonsági, minőségügyi ismereteket szerzett
  • érdeklődik a minőségbiztosítás iránt
  • megbízható felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik
  • alapszintű német nyelvismeret (az angol nyelv ismerete előnyt jelent)

Amit kínálunk

  •  érdekes és változatos munkakör egy fiatalos csapatban
  • szakmai betanulás tapasztalt kollégák segítségével
  • versenyképes fizetés
  •  határozott idejű szerződés
  • kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatása
  •  étkezési jegy (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • nagy értékű egészségügyi- és balesetbiztosítási csomag

Jelentkezni az alábbi linken lehet:

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja