www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási gyakornok

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1014667

Elektromos alkatrészek értékesítésével foglalkozó multinacionális partnercégünk részére keresünk DIÁKOKAT munkakörbe
Feladatok:

  • Napi bejövő áru ellenőrzése
  • Beszállítói minőségellenőrzéssel kapcsolatos folyamatok rendszeres üzemeltetése és nyomon követése
  • Nem-megfelelőség esetén (anyagok vagy alkatrészek) részletes dokumentáció és akcióterv kidolgozása
  • A beszállítók felé operatív kapcsolattartó mérnöki, technikai és minőségügyi kérdésekben
  • Minden további, a munkakörhöz tartozó minőségellenőrzési csoportvezető által megbízott feladat

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő gépészmérnöki diploma előnyt jelent
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Minimum középfokú angol nyelvismeret
  • ISO / DIN / UL / EN szabványok ismerete, FÉMIPAR
  • Mérőeszközök ismerete, (tolómérő, rétegvastagság mérő, go-no go gauge)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (ORACLE tapasztalat előny)

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 950 forint/óra
  • Multinacionális munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • azonnali kezdés

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzod. Leveled tárgya legyen: "GP-MB".

Munkavégzés helye:
  • Fót

Egyéb információk:
Munkavégzés ideje: Általános munkarendben heti 3-5 nap vállalása Munkavégzés helye: Budapest, Fót (Céges busszal megközelíthető, bejárási támogatás biztosított)