www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási gyakornok részmunkaidőben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 886078
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal Budapestre, vezető partnercégünk megbízásából keresünk minőségbiztosítási gyakornok munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • minőséggel kapcsolatos problémák kezelése
  • minőségbiztosítás státuszának nyomonkövetése Excelben
  • csomagolási megrendelések nyomonkövetése
  • tanúsítványok szkennelése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel)
  • gyógyszerész, vagy más természettudományos tanulmányokat folytató tanulmányok
  • jó kommunikáció képesség
  • önálló munkavégzés
  • hosszú távú munkavégzés

Munkaidő: heti 20 óra/hét

Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk akik hosszú távra el tudják vállalni a munkát.

Előnyt jelent:

  • minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bruttó 1200 Ft/óra diákbér

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon http://Link megjelenítése útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!