Minőségbiztosítási folyamatmérnök-Veszprém (Ref.szám: KJ-1402)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.02.10.
Hirdetés azonosító: 1008892

Feladatok:

  • Munkautasítások és eljárási utasítások felügyelete
  • Folyamat- és munkautasítások elkészítése
  • ISO 9001 és TS 16949 szabvány és a vonatkozó minőségügyi dokumentumok követelményeinek betartása
  • Közreműködés a változtatási managementben és a folyamatváltozásokban
  • Egy termékcsoport minőségügyi folyamatának irányítása, kapcsolódó reklamációs folyamatok megoldásának támogatása
  • Minőségbiztosítási folyamatokban és auditokon való részvétel (PPAP, VDA)
  • Minőségügyi eljárásokkal, rendszerekkel kapcsolatos belső oktatások megtartása

Elvárások:

  • Gépész/minőségbiztosítási mérnök végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat autóiparban, minőségbiztosítási területen
  • Autóipari minőségügyi követelmények és módszerek ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás előny!
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatmunkában való irányítási, együttműködési képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik veszprémi autóipari beszállító partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1402-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Judit HR tanácsadónál a 20/447-68-48-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő