www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI FOLYAMAT ÉS TERMÉKMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 970124

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító, számára keresünk mukatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Kapcsolattartás és kommunikáció a vevőkkel
  • Vevői reklamációk kezelése, gyökér-ok analízis
  • Termék bevezetési és mintázási folyamatok lefolytatása (APQP, PPAP), azok dokumentálása
  • Dokumentációkezelés (termékspecifikációk, minőségügyi és projekt dokumentációk készítése és frissítése)
  • Árajánlat fázisban termékek előzetes minőségügyi értékelése, megvalósíthatósági vizsgálatban részvétel
  • Csapatmunka a belső kapcsolódó folyamatokban résztvevőkkel
  • Külső és belső auditok végzése

Elvárások

  • Minőségbiztosítási-, gépész-, vagy villamosmérnöki végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat (QS 9000 és/vagy VDA 6.1 és/vagy ISO TS 16949)
  • Tapasztalat a minőségtechnikák alkalmazásában (APQP, PPAP, FMEA, SPC, 8D, stb.)
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, terhelhetőség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat

A munkavégzés helye

Mór

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI FOLYAMAT ÉS TERMÉKMÉRNÖK, Mór

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország