www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási és környezetirányítási vezető

  • A hirdetés 838 napja lejárt

A JÜLLICH GLAS HOLDING ZRt., Magyarország legnagyobb üvegfeldolgozó cége az alábbi munkakörbe keres munkatársat

Feladatok:

  • A gyártásban dolgozó minőségellenőrök munkájának szervezése, operatív irányítása, folyamatos fejlesztése
  • Meglévő ISO 9001 és 14001 minőségirányítási rendszerek működtetése
  • Vevői és beszállítói reklamációk kezelése
  • Dokumentációs rendszer működtetése, karbantartása, fejlesztése
  • Minőségirányítással kapcsolatos nyilvántartások, jelentések, statisztikák készítése
  • Munkatársak minőségbiztosítási oktatása
  • Selejt okok folyamatos vizsgálata, selejtszázalékok csökkentésére vonatkozó intézkedések, javaslatok összeállítása, végrehajtása és a selejtköltségek csökkentése
  • A gyártás szakmai támogatása, a minőségi problémák megelőzése és megoldása
  • A környezetvédelmi szabályok, előírások betartásának rendszeres ellenőrzése,
  • Együttműködés és kapcsolattartás a hatóságokkal, a cég képviselete a hatóságok felé, ill. a hatósági ellenőrzéseken,
  • A felmerülő környezetvédelmi kérdések feltárása és megoldása

Elvárás:

  • Szakirányú végzettség
  • ISO 9001/14001 rendszerek ismerete
  • Belső auditori képzettség
  • 3-5 éves termelési területen szerzett gyakorlat
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség, magabiztos fellépés
  • rendszerszemlélet, jó problémamegoldó készség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Jelentkezés: magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mial címen.

Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol