www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási és környezetirányítási vezető

  • A hirdetés 1214 napja lejárt

A JÜLLICH GLAS HOLDING ZRt, , Magyarország legnagyobb üvegfeldolgozó cége az alábbi munkakörbe keres munkatársat

Feladatok :

  • A gyártásban dolgozó minőségellenőrök munkájának szervezése, operatív irányítása, folyamatos fejlesztése
  • Meglévő ISO 9001 és 14001 minőségirányítási rendszerek működtetése, folyamatos fejlesztése
  • Vevői és beszállítói reklamációk kezelése
  • Dokumentációs rendszer működtetése, karbantartása, fejlesztése
  • Minőségirányítással kapcsolatos nyilvántartások, jelentések, statisztikák készítése
  • Munkatársak minőségbiztosítási oktatása
  • Selejt okok folyamatos vizsgálata, selejtszázalékok csökkentésére vonatkozó intézkedések, javaslatok összeállítása, végrehajtása és a selejtköltségek csökkentése
  • A gyártás szakmai támogatása, a minőségi problémák megelőzése és megoldása
  • a környezetvédelmi szabályok, előírások betartásának rendszeres ellenőrzése,
  • együttműködés és kapcsolattartás a hatóságokkal, a cég képviselete a hatóságok felé, ill. a hatósági ellenőrzéseken,
  • a felmerülő környezetvédelmi kérdések feltárása és megoldása,

Elvárás:

  • Szakirányú végzettség
  • ISO 9001/14001 rendszerek ismerete
  • Belső auditori képzettség
  • 3-5 éves termelési területen szerzett gyakorlat
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség, magabiztos fellépés
  • rendszerszemlélet, jó problémamegoldó készség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye :    Székesfehérvár

Jelentkezés : magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal aza lábbi email címen.

Helyek Fejér
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő