www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 841130
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális szállítmányozási partnerünk, mely a világ számos országában nyújt magas színvonalú logisztika megoldásokat.

Jelenleg

Minőségbiztosítási- és kárügyintéző specialista

munkakörbe keres munkatársat

(4PL területre)

Magyarországon 2006 óta elérhetőek a szolgáltatásaik. Főbb üzletágak:

•    Közúti szállítmányozás
•    Tengeri / Légi szállítmányozás
•    Gépjárműszállítás és logisztika
•    Raktárlogisztika

Feladatok:

Biztosítja a logisztikai szolgáltató és az ügyfelek közötti kárügyintézési és kártérítési folyamatok szabályos menetét. Felelős a teljes adminisztratív folyamatért a káresemény bekövetkezésétől a kártérítés végrehajtásáig. Az előre meghatározott sztenderd folyamatok alapján riportokat készít.

•    Készautó szállítással kapcsolatos káresemények ügyintézése, elemzése;
•    Káreseményekhez kapcsolódó dokumentumok bekérése;
•    Káresemények adminisztrációja, nyomon követése;
•    Kártérítési folyamat lebonyolítása, kárkifizetések nyomon követése;
•    Adatgyűjtés, riportok készítése, elemzése;
•    KPI riportok elemzése a minőségbiztosítási- és kárügyintéző vezető bevonásával;
•    Külső telephelyeken történő auditok megszervezése;
•    A fuvarozók/beszállítók támogatása a szükséges javító intézkedések megvalósításában;
•    A minőségbiztosítási- és kárügyintéző vezető támogatása a napi munkában;

Elvárások:

•    Folyékony Angol és Német nyelvtudás szóban és írásban;
•    1-2 éves szállítmányozási területen szerzett tapasztalat (autószállításban szerzett tapasztalat előny);
•    Felhasználói szintű MS office ismeretek (riportok készítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent);
•    Kárügyintézéssel kapcsolatos belföldi és nemzetközi fuvarjogi ismeret;
•    Jó elemző és problémamegoldó képesség;
•    Jó kommunikációs és együttműködő készség;
•    Precíz és jól szervezett munkavégzés;
•    Proaktív attitűd;

Egyéb információk:

•    Munkakezdés várható dátuma: 2014 Szeptember
•    Munkaszerződés típusa: határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

•    Budapest, XI. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC