Minőségbiztosítási és folyamatmérnök (Hajdú-Bihar Megye) (INTS/3/9)

  • A hirdetés 1194 napja lejárt

Hajdú-Bihar megyei multinacionális partnercégünk számára keresünk vállalati, főképp termelő környezetben szerzett tapasztalattal rendelkező minőségbiztosítási és folyamatmérnököt, aki legfőképp a meglévő ISO minőségbiztosítási rendszer működtetéséért lesz felelős.

Feladatok:

  • A vállalat minőségbiztosítási rendszerének működtetése, folyamatos fejlesztése
  • A minőségbiztosítási csoport, 6 fő koordinálása
  • Folyamatos gyártmány- és gyártásfejlesztés hatékonysági és minőségügyi szempontok szerint
  • Kapcsolattartás a vállaltcsoport külföldi minőségbiztosítási, gyártmányfejlesztési csapataival
  • Gyártmányfejlesztéssel kapcsolatos próbagyártások menedzselése, kiértékelése, további fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • LEAN folyamatok kialakítása, hatékonyság javítását célzó projektek koordinálása hosszú távú célfeladat

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás
  • Legalább 1 éves QA/TQM területén szerzett tapasztalat
  • Innovatív gondolkodás
  • Tanulási hajlandóság új technológiák, eljárások megismerésére
  • LEAN/Kaizen ismeretek előnyt jelent
  • SAP tudás előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Multinacionális innovatív munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő