Minőségbiztosítási és folyamatirányítási specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 829676
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Aktív részvétel a folyamatokhoz és azok   gyakorlati alkalmazásához kapcsolódó belső ellenőrzések (auditok) során
  •   Közreműködés a minőségbiztosítási folyamatban
  •   Folyamatleírások és folyamatábrák készítése,   dokumentáció
  •   Folyamatjavító munkacsoportok és projektek   támogatása
  •   Jelentések készítése a társosztályok és a   management számára
  •   SPS haladó felhasználói szintű paraméterezése,   fejlesztése
  •   Eszköztámogatás tervezésében   igényspecifikációk készítése

Elvárások

  •   Felsőfokú végzettség, informatikai előny
  •   Angol nyelv és német nyelv legalább középfokú   ismerete
  •   Legalább 2 év tapasztalat folyamatmenedzsment,   vagy informatikai üzemeltetés területén, 2nd-3rd level előny
  •   ITIL v.2 foundation szintű ismeretek   (Incident, Change, Problem, Request management)
  •   Magabiztos felhasználói szintű MS Office   ismeretek
  •   Analitikus szemlélet
  •   Magas problémamegoldó képesség és rugalmasság

  •   Kreativitás a saját feladatokban, illetve a   csoportszintű feladatok koncepciójának kidolgozásában
  •   SPS ismerete

Előny:

  •   Nemzetközi projekttapasztalat
  •   ITIL minősítés
  •   Visio és/vagy ARIS ismerete

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk,   hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat   honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu   Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79489

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen