Minőségbiztosítási és folyamat specialista (Erőforrásmenedzsment és nemzetközi pénzügyek)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 867709
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Erőforrásmenedzsment és nemzetközi pénzügyi eredmények témakörben az egyes szakterületek mutatószámainak ábrázolása
  • Intézkedések megtervezése minőségfejlesztés és -irányítás céljából
  • A minőséget befolyásoló tényezők felderítése, minőségjavító intézkedések javaslása
  • Erőforrásmenedzsment témakörben a struktúra és folyamatjavítást megcélzó intézkedések kialakítása és dokumentálása
  • Mutatószámok és folyamatokat befolyásoló tényezők felderítése és elemzése
  • Prezentációk elkészítése
  • Tanácsadás erőforrás-irányítással és folyamateljárásokkal foglalkozó belső csoportok irányába
  • Tanácsadás szervezeti munkafolyamatok és erőforrás-specifikus témakörökben egyes szervezeti egységek irányába (például képzések tervezése, célok betartása)
  • Definiált KPI-ok betartásának felügyelete, ill. egyéb előírt paraméterek betartásának biztosítása
  • Részprojektek irányítása erőforrásmenedzsment témakörben

Elvárások

  • Egyetemi végzettség és 1-2 éves munkatapasztalat vagy szakmai gyakorlat és több éves releváns munkatapasztalat
  • Telekommunikációs ismeretek előnyt jelentenek
  • Felsőfokú (C1) német nyelvtudás
  • Középszintű (B2) angol nyelvtudás
  • Képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni
  • Komplex témákat hamar átlát
  • Rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség és koordinációs képesség egyidejű feladatok esetén
  • Releváns IT rendszerek és alkalmazások ismerete szükséges (MS Word, Excel, Power Point, stb.)

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82007

PROFIL