www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási és Folyamat Specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 709902
lejárt
FELADAT

Feladatok

  -Az ágazat munkafolyamatainak dokumentálása, a   meglevő dokumentumok ellenőrzése, aktualizálása és karbantartása

  -Javaslattétel az egyes folyamatok javítására,   optimalizálására

  -A német nyelvű folyamatleírások átdolgozása   angol nyelvre

  -Licensz és eszköz menedzsment a T-Systems   számára

Elvárások

  -Felsőfokú végzettség

  -Szakirányú munkatapasztalat

  -ITIL folyamatok ismerete, Licensz management   területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

  -Precíz, megbízható munkavégzés

  -Csapatjátékos személyiség

  -Kiváló kommunikációs készségek

  -Windows XP vagy Windows 7 operációs rendszer   felhasználói szintű ismerete

  -Microsoft Office csomag felhasználói szintű,   magabiztos ismerete

  -Középfokú angol és német nyelvtudás

Amit kínálunk

  -Fiatal és barátságos csapat

  -Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

  -Ergonomikus, modern munkakörnyezet az   Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79240

PROFIL