www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási és folyamat specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 678592
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Támogatást nyújt folyamat-bázisú, integrált vezetői rendszerek tervezésében és implementálásában.

- Részt vesz belső auditok kivitelezésében, külső auditok szervezésében.

- Részt vesz periodikus és ad-hoc ügyfél-oldali felmérések és hatáselemzések megszervezésében és végrehajtásában.

- Támogatást nyújt a dokumentálási és riport-tevékenységekhez.

- Részt vesz ITIL és ICTO folyamatok tervezésében és implementálásában.

- Projektmunkában részt vesz, projektadminisztrációs feladatokat ellát.

- Részt vesz ügyfél-riportok készítésében.

- Közreműködik a minőség, illetve a külső és belső ügyfél-elégedettség mérésében, a visszajelzések feldolgozásában, a javításra szolgáló rendszer működtetésében.

- Az elvégzett munkát szakszerűen dokumentálja.

Elvárások

- Felsőfokú végzettség

- Német (felsőfok)

- Angol (középszint)

- 2 év munkatapasztalat

- MS Office, Excel felhasználói szintű ismerete

- UNIX/LINUX ismerete előny

Személyes kompetenciák:

- Magabiztos kommunikáció

- Precíz munkavégzés

- Önálló és csapatmunkára való képesség

- Megbízhatóság

- Proaktivitás

Amit kínálunk

Fiatal és barátságos csapat

Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat, fizetési igényed megjelölésével honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése  Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77019

PROFIL