Minőségbiztosítási és folyamat irányítási specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 719589
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Aktív részvétel a folyamatokhoz és azok gyakorlati alkalmazásához kapcsolódó belső ellenőrzések (auditok) során

- Közreműködés a minőségbiztosítási folyamatban

- Folyamatleírások és folyamatábrák készítése, dokumentáció

- Folyamatjavító munkacsoportok és projektek támogatása

- Jelentések készítése a társosztályok és a management számára

- SPS haladó felhasználói szintű paraméterezése, fejlesztése

- Eszköztámogatás tervezésében igényspecifikációk készítése

Elvárások

- Felsőfokú végzettség, informatikai előny

- Angol nyelv és német nyelv legalább középfokú ismerete

- Legalább 2 év tapasztalat folyamatmenedzsment, vagy informatikai üzemeltetés területén, 2nd-3rd level előny

- ITIL v.2 foundation szintű ismeretek (Incident, Change, Problem, Request management)

- Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretek

- Analitikus szemlélet

- Magas problémamegoldó képesség és rugalmasság

- Kreativitás a saját feladatokban, illetve a csoportszintű feladatok koncepciójának kidolgozásában

- SPS ismerete

Előny

- Nemzetközi projekttapasztalat

- ITIL minősítés

- Visio és/vagy ARIS ismerete

Amit kínálunk

- Fiatal és barátságos csapat

- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

- Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79489

PROFIL