www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási ellenőr

  • A hirdetés 839 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye:  Komárom-Esztergom megye , Tatabánya
Tevékenységi kör:
  Számítástechnikai termékek gyártása

Feladatok:

  • Legyártott termékek időszakos és végellenőrzése
  • Mérési, ellenőrzési folyamatok elvégzése, illetve ezek dokumentálása
  • Előírások szerinti vizsgálatok elvégzése
  • Hibás gyártás esetén visszajelzés a gyártósori munkatársaknak, termelésért felelős vezetőknek
  • Gyártási terület rendjének biztosítása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Büntetlen előélet

Előny:

  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Minőségellenőrzésben szerzett gyakorlat

Megváltozott munkaképességű dolgozók jelentkezését is várjuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH – 72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű