www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
 Hirdetés azonosító: 1059879
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Álláshirdetés

Az Alsózsolcai Ipari Parkban lévő Sanmina Magyarország Kft. az alábbi munkakörre várja a jelentkezéseket:

Minőségellenőr

(összeszerelő területre)

Ellátandó feladatok, célok:

  • Az Ellenőrzési Utasításokban előírt vizuális gyártásindítási-, folyamatközi- és végellenőrzések
  • A kapcsolódó adatok és információk rögzítése, dokumentálása
  • A kapcsolódó vizsgálati- és selejt jegyzőkönyvek elkészítése
  • Döntés a termék minőségi besorolásával kapcsolatban, a kapcsolódó intézkedések megtétele (blokkolás, zárolás, felszabadítás) és az ehhez kapcsolódó ORACLE tranzakciók elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

Dinamikus munkakörnyezet

Fejlődési, továbblépési lehetőség

Cafetériarendszer

Vállalati buszjárat (Miskolcról, Ónodból)

Dolgozói kedvezmények (éttermek, kedvezményes szolgáltatások, mobil flotta)

Amennyiben felkeltette érdeklődését a fenti pozíció, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.