www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási csoportvezető

  • A hirdetés 488 napja lejárt

Ügyfelünk egy multinacionális, piacvezető gyártó cég. Megbízásukból keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • NPI projektek támogatási a kezdetektől a végső fázisig,
  • Az új termék gyártásba történő bevezetésének támogatása,
  • Tesztelési tervek készítése, végrehajtása és az eredmények kiiértékelése,
  • Laboratóriumi minősébiztosítási csapat irányítása,
  • A laboratóriumi mérőeszközök kalibráltságának figyelemmel kísérése és koordinálása,
  • Tesztelési folyamatok alkalmával az előírások és követmények betartásának felügyelete,
  • Potenciálisan felmerülő hibák azonosítása és javaslatok megfogalmazása a hibák elhárítására,
  • Más társosztályokkal való szoros együttműködés (termelés, logisztika).

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség,
  • Min. középfokú, magabiztos angol nyelvtudás,
  • Termelésben szerzett 3-5 éves tapasztalat,
  • Remek probléma megoldási képesség,
  • Gyors gondolkodásmód.

Előnyök:

  • Előny a különböző mérési eljárások ismerete,
  • Minőségbiztosítási és/vagy projektmérnöki tapasztalat,
  • Termékfejlesztésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit a cég kínál:

  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Modern, innovatív, kimagasló színvonalú munkakörnyezet
  • Kiemelkedő juttatási csomag

Munkavégzés helye: Tolna megyek, Siófok vonzáskörzete

Kontakt:

Őze Ivett

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 592

Helyek Tolna
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő