www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási csoportvezető

  • A hirdetés 703 napja lejárt

Japán tulajdonú autóipari cég keres

Minőségbiztosítási csoportvezetőt

Feladatai:

  • részvétel a vevői reklamációk kezelésében,
  • részvétel a beszállítói problémák kezelésében,
  • részvétel a belső minőségügyi problémák kezelésében, intézkedések követésében,
  • minőségirányítási rendszer működtetésében való részvétel,
  • külső auditokra való felkészülés segítése,
  • új termékek bevezetésének támogatása, részvétel a PPAP dokumentációk elkészítésében,
  • minőségügyi dokumentációk karbantartása,
  • minőségügyi riportok készítése.
  • 2-3 fős minőségbiztosítási csapat vezetése

Elvárásaink:

  • minimum középfokú műszaki végzettség,
  • termelővállalatnál emberek irányításában szerzett tapasztalat,
  • középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • autóiparban szerzett minőségügyi tapasztalat,
  • önálló elemző és döntési képesség,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Előny:

  • TS16949/ ISO14001 szabványok ismerete,
  • Alkalmazott minőségügyi technikák ismerete (FMEA, 8D, PPAP, SPC stb.).

Amit kínálunk:

  • Professzionális vállalati háttér
  • Stabil, fejlődő munkahely
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  •  Tatabánya
Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol