www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási csoportvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.19.
Jelentkezési határidő: 2014.02.20.
Hirdetés azonosító: 694366
lejárt

(Bács-Kiskun)

Pozícióleírás
Kecskemét közelében elhelyezkedő, külföldi tulajdonban lévő gyártó partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- minőségirányítási csoport vezetése (2 fő minőségügyi technikus)
- vevői reklamációk kezelése
- beszállítói reklamációk összegyűjtése, továbbítása
- folyamatközi ellenőrzések felügyelete, fejlesztése
- EHS feladatokkal kapcsolatos kapcsolattartás
- együttműködés a gyár vezetésében

Követelmények
- 3-5 év minőségirányítási területen szerzett tapasztalat
- mérnöki vagy minőségirányítási felsőfokú végzettség
- folyékony angol nyelvtudás kötelező
- utazási hajlandóság
- határozott, megbízható, magabiztos és kiegyensúlyozott személyiség

Előnyök:

- vevői reklamációk kezelésében szerzett tapasztalat
- minimális vezetői tapasztalat
- német nyelvtudás