www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1081371
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

TÁRGYALÁSI SZINTEN BESZÉLED A NÉMET NYELVET?
VAN AUTÓIPARI TAPASZTALATOD?
SZERETNÉL FEJLŐDNI SZAKMÁDBAN ÉS IRÁNYÍTANI EGY KISEBB CSOPORTOT?

MEGBÍZÓNK:

Multinacionális svájci érdekeltségű gyártó vállalat, melyet a folyamatos bővülés és fejlődés jellemez. Magyarországon közel 1000 főt foglalkoztatnak. Munkavállalói biztos, stabil, fejlődő közegben végezhetik munkájukat, amihez kellemes munkahelyi légkör és versenyképes fizetés társul.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, dinamikus, családbarát multinacionális környezet.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, változatos pozíció

FELADATAID LESZNEK:

  • Vevői és beszállítói reklamációk teljes körű felügyelete és a javító intézkedések bevezetése
  • Vevői követelmények és szabványok nyomon követése
  • Vevői és beszállítói látogatások
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Vevői portálok kezelése, a vevői követelmények változásainak nyomon követése
  • Az osztályon dolgozó beosztottak munkájának felügyelete, irányítása

TÉGED KERESÜNK HA:

  • Műszaki diplomával rendelkezel
  • Legalább 2 éves tapasztalatot szereztél az autóiparban minőségügyi területen
  • Folyékony a német nyelvtudásod (angol előny)
  • Magabiztos a fellépésed nemzetközi környezetben is
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs készséggel rendelkezel

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Szekszárd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük fényképes magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzodat, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttasd el a lenti e-mail címre.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya