Minőségbiztosítási csoportvezető (Minőségbiztosítási mérnök)

  • A hirdetés 907 napja lejárt

Japán autóipari beszállító cég munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Minőségbiztosítási csoportvezető

(Minőségbiztosítási mérnök)

Főbb feladatok:

  • Vevői, beszállítói kapcsolattartás
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Beszállítói problémák kezelése
  • Minőségirányítási rendszer működtetésében való részvétel
  • Külső auditokra való felkészülés segítése
  • Belső auditok végrehajtása
  • Új termékek bevezetésének támogatása, részvétel a PPAP dokumentációk elkészítésében
  • Belső minőségügyi problémák kezelése, intézkedések követése
  • Minőségügyi dokumentációk elkészítése, folyamatos karbantartása
  • Munkavállalók minőségügyi képzésében való aktív részvétel
  • Minőségügyi riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Autóiparban szerzett minőségügyi tapasztalat
  • TS16949/ ISO14001 szabványok ismerete
  • Alkalmazott minőségügyi technikák ismerete (FMEA, 8D, PPAP, SPC stb.)
  • Önálló elemző és döntési képesség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • Professzionális vállalati háttér
  • Stabil, fejlődő munkahely
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Tatabánya

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol