Ugrás a tartalomra
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ (HF 12-7980)
pozícióba.

Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ

(HF 12-7980)

pozícióba.

 Feladatok

  • Minőségügyi rendszer működtetésében, fejlesztésében való aktív részvétel,
  • Minőségügyi mérnökök munkavégzésének irányítása (6-8 fő),
  • A vevőkkel történő kapcsolattartás,
  • A beszállítók minősítése,
  • Oktatások tervezése, szervezése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök),
  • Aktív, jó angol vagy német nyelvtudás,
  • Termelésben szerzett minőségbiztosítási tapasztalat,
  • Vezetői ambíciók (előny: vezetői tapasztalat megléte).

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Észak-Dunántúl / Nyugat-Dunántúl,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük,

küldje a „HF 12-7980"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Győr-Moson-Sopron
Zala
Vas
Komárom-Esztergom
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása