Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ
 (HF 11-7579)

pozícióba.

Feladatok:

  • Minőségügyi rendszer működtetésében, fejlesztésében való aktív részvétel,
  • Minőségügyi mérnökök munkavégzésének irányítása (6-8 fő),
  • A vevőkkel történő kapcsolattartás,
  • Oktatások tervezése, szervezése,
  • A beszállítók minősítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök),
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Termelésben szerzett minőségbiztosítási tapasztalat,
  • Vezetői ambíciók (előny: vezetői tapasztalat megléte).

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Észak-Dunántúl,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7579"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése