Minőségbiztosítási csoportvezető (autóipar - vevői oldal) - Veszprém (Referenciaszám: FE-1690)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1076087

Feladatok:

  • Az alkalmazott minőségügyi szabványok, technikák és sztenderdek gyártási környezetben történő alkalmazásának követése
  • Új minőségügyi technikák bevezetésének koordinálása, a bevezetéshez kapcsolódó oktatás lebonyolítása
  • Minőségbiztosítási mérnökök munkájának felügyelete, szakmai irányítása, koordinálása, mentorálása
  • Részvétel és segítségnyújtás a vevői reklamációk kezelésében, ezzel kapcsolatos teendők irányítása
  • Elemzések szakmai felülvizsgálata
  • Selejtcsökkentésre irányuló törekvések meghatározása, a végrehajtás szakmai ellenőrzése
  • Segítség nyújtás projekt fázisban lévő termékek bevezetésében való segítségnyújtás a kollégáknak, projekt és széria élet közti átmenet támogatása
  • Vevői auditok vezetése, prezentációk készítése
  • Minőségbiztosítási adatok riportálása a menedzsment felé
  • Minőségügyi tréningek szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol és emellett legalább társalgási szintű német nyelvtudás előnyt jelent
  • 3-5 év szakmai tapasztalat termelő cégnél minőségbiztosítási mérnökként
  • Minőségügyi dokumentációk teljes körű ismerete (PPAP, 8D)
  • Tapasztalat vevői kommunikáció területén
  • Vezetőként szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, határozott személyiség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag: cafeteria, étkezési-, iskolakezdési támogatás, sporttámogatás, 13. havi, folyamatos képzések
  • Nemzetközi munkakörnyezet

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű autóipari gyártó cég részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol, valamint német nyelvű önéletrajzait e-mailben. A levél tárgyában lehetőleg tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1690-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editénél a +36 20 915 6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő