www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási csoport vezető

  • A hirdetés 1007 napja lejárt

GalvanPlastik autóipari és beszállító, műanyag fröccsöntéssel foglalkozó Kft.
8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 120.

szakembert keres az alábbi pozicióba:

Feladatok:

  • A kész galvanizált termékek végellenőrzését végző csoportok munkájának irányítása, vezetése, ellenőrzése a megtervezett kiszállítás szerint.
  • Jelentések készítése,és a gyártási folyamat során keletkező minőségügyi problémák jelentése a vezetés felé.

Követelmény:

  • Középfokú végzettség,
  • Angol nyelvtudás,
  • Probléma megoldó módszerek ismerete,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret.

Előny:

  • Tapasztalat a minőségbiztosítás területén.
  • Kiváló szervező és kommunikációs ismeret.

Amit kínálunk:

  • munkába járás támogatása
Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol