www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási asszisztens

  • A hirdetés 781 napja lejárt

A Béres Egészségtár Kft.

fitotéka és gyógyszer nagykereskedelmi vállalat

minőségbiztosítási asszisztens

munkatársat

keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • középfokú, szakirányú végzettség (gyógyszertári asszisztens)
  • számítógépes ismeretek
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • problémamegoldó gondolkodásmód
  • precizitás
  • kezdeményezőkészség
  • kiváló kommunikációs készség

Feladatok:

  • a gyógyszerminőség és szakmai rend betartása a raktári folyamatok során
  • beérkező tételek minőségi átvétele, dokumentumok, műbizonylatok ellenőrzése, tárolása, hiány esetén pótlólagos beszerzése
  • a rendelési mennyiségtől való eltérésről, és minőségi hibákról jegyzőkönyv készítése
  • a gyógyszerek kiadásakor megfelelő dokumentumok (műbizonylat) biztosítása a partnerek részére
  • részvétel a vevői panaszok és reklamációk kivizsgálásában
  • részvétel a termékvisszahívások raktári ügyintézésében

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörnyezet
  • dinamikus csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Budapest XV. kerület

Kezdés:

Azonnal

A jelentkezés módja:

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével 2015. június 05-ig a megadott e-mail címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő