www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási asszisztens

  • A hirdetés 932 napja lejárt

A Duvenbeck Immo Logisztikai Kft. folyamatosan bővülő csapatába

munkatársat keres

minőségügyi területre.

Feladatok:

  • Napi, minőségügyhöz kapcsolódó jelentések készítése
  • Szolgáltatásaink minőségének biztosítása, felügyelete
  • Kimenő-bejövő termékek terv szerinti rendszeres mennyiségi ellenőrzése (végellenőrzés)
  • Minőségügyi problémák ügyfelek felé történő jelentése, kapcsolattartás az ügyfelek minőségügyi osztályaival
  • Minőségügyi akciók megszervezése; végrehajtása, végrehajtatása
  • A cég minőségügyi irányelveinek megismerése, elsajátítása és követése

Munkakezdés: 2014 nyár-ősz

A meghirdetett pozíció egy újonnan létrehozott feladatkör, melyre jelentkezőket keresünk. Elsősorban, de nem kizárólag, olyanok jelentkezését várjuk, akik a közelmúltban fejezték be felsőfokú tanulmányaikat és érdeklődnek a minőségbiztosítás iránt. Cégünknél a kommunikáció német illetve angol nyelven zajlik, ezért legalább az egyik nyelv magabiztos társalgási szintje szükséges.

Cégünk nagy presztízzsel rendelkezik az autóipari logisztika területén, abban az iparágban, ahol a minőségi követelmények kiemelkedően magasak. Az ügyfeleink magas minőségi igényeinek biztosítása cégünk számára az egyik kiemelt cél. Az új kolléga betekintést nyer az autóipar minőségügyi rendszereibe; közvetlen rálátása lesz a nagy autógyártók és autóipari beszállítók minőségügyi folyamataira. Lehetősége lesz egy komplett minőségbiztosítási rendszer kiépítésében való részvételre és annak működtetésére.

Csatlakozz te is a Duvenbeck csapatához!

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő