www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási asszisztens

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Vas megyei partnerünk részére azonnali kezdéssel

Minőségbiztosítási asszisztenst

felveszünk!

Feladatok:

  • az üzemet élelmiszerbiztonsági és fogyasztóvédelmi törvények, alkalmazott tanúsítási követelmények és a belső üzemi- és higiéniai előírások szerinti vezetése, felügyelete
  • kiértékelések és egyéb dokumentációk elkészítése
  • termék előállítási folyamatok aktív ellenőrzése, felügyelete
  • hibák felismerése és elemzése, hibajavító intézkedések bevezetése, nem megfelelő termékek kezelése

Szakmai kompetenciák:

  • középfokú élelmiszeripari végzettség
  • felsőfokú végzettség előny
  • élelmiszeripari területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • jó számítógépes ismeretek (MC Office)
  • német nyelv szóban és írásban előny

Személyes kompetenciák:

  • önálló munkavégzés csapatorientált, terhelhetőség
  • szorgalom, nyitottság új feladatok elsajátítására
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit Önnek nyújtani tudunk:

  • biztos munkahely egy folyamatosan növekvő vállalkozásban.
  • prémiumrendszer, Egészségpénztári kártya jogosultság, Erzsébet kártya feltöltés, ingyenes gyümölcs minden dolgozónk számára
  • tervezhető műszakrend.
  • saját dolgozói buszjárat.
  • tömegközlekedéssel való bejárás esetén 100%-os támogatás.
  • rendszeres infónapok és céges rendezvények.

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű