Minőségbiztosítási adminisztrátor diák (Referenciaszám: PJ4435)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.05.08.
Jelentkezési határidő: 2016.05.12.
Hirdetés azonosító: 1035785
lejárt

XXII. kerületi partnerünk megbízásából keresünk

Minőségbiztosítási adminisztrátor diákot

Feladatok:
- Minőségbiztosítási dokumentumok kezelése, szkennelése, rendszerezése és archiválása
- 3. országból érkező termékek beérkezésének adminisztrálása
- Adatbázisok frissítése
- Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
- Heti 20-24 óra vállalása (Munkaidő: hétköznapokon 8-tól 16.30-ig)
- Pontosság, precizitás

- Monotonitástűrés
- Haladó szintű Excel tudás (függvények, diagramok ismerete)
- Alapszintű angol nyelvtudás

Amit partnerünk kínál:
- 8 órás munkavégzés esetén a bejárást vállalati busz segíti

- Korrekt bérezés
- Multinacionális környezet
- Rugalmas beosztás

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.