www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási adatrögzítő (Referenciaszám: PJ3894)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.09.30.
Jelentkezési határidő: 2015.10.03.
Hirdetés azonosító: 975775
lejárt

XXII. kerületi gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióra:

Minőségbiztosítási adatrögzítő

Feladatok:
- Bizonylatok szkennelése, rendszerezése és archiválása
- 3. országból érkező termékek beérkezésének adminisztrálása
- Adatbázisok frissítése
- Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:
- Folyamatban lévő főiskolai / egyetemi tanulmányok, nappali, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- Alapfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
- Haladó szintű Excel tudás (függvények, diagramok ismerete)
- Megbízható személyiség, pontos, precíz munkavégzés.

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat, valamint minimum két referenciamunkádat csatolva az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.