Minőségbiztosítási adatrögzítő-Diákmunka (Referenciaszám:PJ2635)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.01.09.
Jelentkezési határidő: 2014.08.24.
Hirdetés azonosító: 732249
lejárt

Nagytétényi gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióra:

Minőségbiztosítási adatrögzítő - Diákmunka

Feladatok:

- Bizonylatok szkennelése, rendszerezése, extra igény esetén továbbítása a vevő részére
- Bizonylatok nyomtatása, ellenőrzése és pecsételése a megadott feltételek szerint
- Selejtezéssel kapcsolatos feladatok ellátása (összegyűjtése, jegyzőkönyv készítése-fényképezés, dokumentálás)
- Minőségbiztosítási dokumentumok átnézése és szortírozása megadott szempontok szerint
- Irattári dokumentumok karbantartása
- Csomagok, levelek feladása gyors postával

Elvárások:

- Folyamatban lévő főiskolai / egyetemi tanulmányok
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

- Legalább 6-12 hónapos idő vállalása, heti 30 órában (Munkaidő 8:00 és 16:00 között)
- Alapfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
(fájlokkal kapcsolatos műveletek, levelező rendszer használata)
- Word és Excel magas szintű ismerete

- Digitális fotók kezelése
- Megbízható személyiség
- Pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye: Nagytétény, 22. kerület, jól megközelíthető 33-as busszal.

Kérjük,angol és magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció, Egyéb
Régió