www.cvonline.hu

Minőségbiztosítás gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1069088

Cégünk 1993 óta működik Magyarországon, 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez. Üzleti tevékenységünk központjában Ügyfeleink állnak, ehhez folyamatosan alkalmazkodó értékesítési irányelveket és stratégiát alakítottunk ki, hogy megfeleljünk változó igényeiknek és mi legyünk az első számú Partnerei a Vásárlóink, a Részvényeseink, az Alkalmazottaink és a Helyi közösségek számára.
Feladatok:

  • Sajátmárkás termékek fejlesztésének támogatása minőségbiztosítási oldalról
  • Érzékszervi tesztek szervezése és lebonyolítása
  • Specifikációs rendszer feltöltése és karbantartása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás szállítókkal
  • Aktív részvétel futó projektekben

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali hallgatói jogviszonnyal rendelkezz
  • Szakirányú felsőfokú (élelmiszeripari vagy vegyészmérnöki) tanulmányok
  • Legalább másodéves legyél
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudásod legyen szóban és írásban
  • Excel, Word, PowerPoint aktív felhasználói, magas szintű ismeretével rendelkezz
  • Hetente minimum 25 órát dolgozz nálunk
  • Csapatszellem, megnyerő és meggyőző kommunikációs készség

Juttatások:
  • Bruttó 750 Ft/órás bér
  • Tapasztalatszerzés a választott területen egy világszínvonalú nagyvállalatnál
  • Rálátás a vállalat működésére
  • Munkavégzés egy dinamikus, szakmai csapat tagjaként

Előnyök:
  • Gondolkodj rugalmasan, készen a tanulásra

Munkavégzés helye:
  • Budaörs