www.cvonline.hu

Minőségbiztosítás gyakornok – diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1037499

Feladatok:

  • Sajátmárkás termékek fejlesztésének támogatása minőségbiztosítási oldalról
  • Érzékszervi tesztek szervezése és lebonyolítása
  • Specifikációs rendszer feltöltése és karbantartása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás szállítókkal
  • Aktív részvétel futó projektekben

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali hallgatói jogviszonnyal rendelkezz
  • Szakirányú felsőfokú (élelmiszeripari vagy vegyészmérnöki) tanulmányok
  • Legalább másodéves legyél
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudásod legyen szóban és írásban
  • Excel, Word, PowerPoint aktív felhasználói, magas szintű ismeretével rendelkezz
  • Hetente minimum 25 órát dolgozz nálunk
  • Csapatszellem, megnyerő és meggyőző kommunikációs készség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, stabil munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Nyelv:
  • Angol

  • Ha érdekel a pozíció, küld el fényképes önéletrajzod! Kérlek, a tárgy mezőben tűntesd fel az alábbi referenciaszámot: MET-MIN.

Munkavégzés helye:
  • Budaörs

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti 25-30 óra rugalmasan, hétfőtől péntekig 8-17 óra között