www.cvonline.hu
Minőség menedzsment gyakornok (Referenciaszám: PJ2897)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.18.
Jelentkezési határidő: 2014.07.01.
Hirdetés azonosító: 823740
lejárt

Budapesti X. kerületi élelmiszeripari multinacionális partnerünkhöz keresünk diákot, az alábbi pozícióba:

Minőség menedzsment gyakornok

Feladatok:
- Minőségbiztosítási osztály munkájának napi szintű támogatása
- Vezető minőségi kultúra kialakítása, betartatása, ellenőrzése
- Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:
- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Felsőfokú minőség menedzsment vagy gazdasági tanulmányok folytatása
- Stabil, erős angol nyelvtudás
- Heti 40 óra munkaóra vállalása hétköznapokon, legalább 2014 januárig
- Erős szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, PowerPoint)
- Precíz és jól szervezett személyiség
- Kiváló kommunikációs készség

Előny:
- Egy éves releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Karrierlehetőség gyorsan változó fogyasztói igények piacán (FMCG) vezető cégnél

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.