www.cvonline.hu

Minőség- és környezetirányítási vezető

  • A hirdetés 671 napja lejárt

A Güttler Mezőgazdasági Gépgyártó és Szolgáltató Kft.

 az alábbi munkakörre keres munkatársat:

Feladatok:

  • Mezőgazdasági termékek gyártásának minőségbiztosítása, környezetközpontú irányítási rendszer működtetése, fejlesztése, aktualizálása és oktatása
  • Minőségügyi folyamatok optimalizálása, javaslatok kidolgozása, a bevezetett intézkedések nyomon követése
  • A Minőség- és környezetközpontú irányítási kézikönyv, minőség- és környezetközpontú irányítási eljárások és utasítások valamint egyéb minőség- és környezetközpontú irányítási előírások betartatása,
  • Belső és külső felülvizsgálatok tervezése, szervezése, feljegyzések, jelentések készítése
  • A dokumentált eljárások- és fejlesztési rendszer ellenőrzése,
  • A rendszer minőségi és környezetirányítási dokumentumainak felügyelete, frissítése
  • A (be)szállítók felülvizsgálatának szakmai irányítása, koordinálása,
  • A Társaság képviselete a tanúsító testületnél minőség- és környezetirányítási ügyekben,
  • Közreműködik az éves oktatási, - képzési tervjavaslatok kialakításában,
  • A minőséggel és a környezetvédelemmel kapcsolatos törvények, rendeletek, utasítások betartásának ellenőrzése
  • a környezeti hatások felmérése, értékelése, a jelentős hatások kiválasztása;
  • a veszélyforrások feltárása és értékelése;
  • javaslattétel a környezeti célokra, a jóváhagyott környezeti célok eléréséhez szükséges tevékenységek, folyamatok, erőforrások tervezése, meghatározása;
  • intézkedési programok kidolgozása a környezeti célok elérésének érdekében;
  • a környezeti célok megvalósulásának folyamatos figyelése, értékelése;
  • a környezetvédelmi vonatkozású követelményekkel, a tevékenységek jelentős környezeti tényezőivel kapcsolatos tudatosság elősegítése minden szervezeti szinten;

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/minőségbiztosítási mérnöki végzettség
  • 5 év hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Aktív, tárgyalási szintű középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office ismerete
  • előnyt jelent a SAP ismerete
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség, minőségszemlélet, csapatmunka

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások
  • Lendületes, jól együttműködő csapat

Munkavégzés helye: Hódmezővásárhely

Fényképes önéletrajzát az alábbi email címre várjuk.

Helyek Csongrád
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol