www.cvonline.hu
Minőség és folyamat menedzsment specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 842883
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Aktívan részt vesz a folyamatokkal (és gyakorlati alkalmazásukkal) kapcsolatos belső auditokon.
  • Részt vesz a minőségbiztosítási folyamatban.
  • Folyamatleírásokat, kimutatásokat és dokumentációkat készít.
  • Támogatja a projektet és a csapatot a folyamat javítása érdekében.
  • Riportokat készít a menedzsment és más ágazatok számára.
  • SPS fejlesztés erős felhasználói szinten.
  • A készüléktámogatások tervezésének keretében elvárás specifikációkat készít.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, IT terület előnyt jelent
  • Középszintű angol vagy német nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó készség és rugalmasság
  • Min. 2 év tapasztalat folyamat menedzsment vagy IT üzemeltetés területén, 2nd 3rd level előnyt jelent
  • Kreativitás saját feladatok és csapatfeladatok kidolgozásának területén
  • ITIL Foundation ismerete (Incident, Change, Problem, Request menedzsment)
  • Erős MS Office ismeret
  • Nemzetközi projekt tapasztalat, ITIL oklevél, Visio és/vagy ARIS ismeret, SPS ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81453

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen