www.cvonline.hu

Minőség ellenőrző

  • A hirdetés 462 napja lejárt

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.
Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,
valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével
foglalkozó vállalat
Szerszámgyártó üzembe

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A gyártóeszköz előállítási folyamat során készülő szerszámok, szerszámelemek bemérése.
  • A szerszámokkal gyártott alkatrész mintáinak bemérése
  • Ellenőrző eszközök, (idomszerek) kalibrálása, azokhoz mérések biztosítása.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Középfokú végzettség (lehetőleg műszaki végzettség).
  • Határozott, jó kommunikációs készség.
  • Csapatmunkára való készség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek, (Microsoft Office).
  • Műszaki beállítottság

Előny a pozíció betöltéséhez:

  • 3D méréstechnikában, CNC programozásban való jártasság, tapasztalat előnyt jelent.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát, az alábbi címre vagy a megadott e-mail címre várjuk.
HAJDU Autotechnika Ipari Zrt
4243 Téglás, Külterület 135/32. hrsz.

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő