www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 1024624
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, az intézményi bútorozás egyik vezető magyarországi gyártója faipari üzemébe keres új

MINŐSÉG ELLENŐRZÉSI VEZETŐ

munkatársat.

Olyan felsőfokú (lehetőleg gépészeti) végzettségű, határozott, konfliktusokat is felvállaló munkatársat keresünk, aki a fémvázas bútorgyártás lépéseit (fém, fa, és bútorlap feldolgozás) felügyeletével megfelelő szinten tudja tartani, kollégáival együtt fejleszteni tudja. A kibocsátott termék minőségét az alapanyagoktól a gyártóeszközökön keresztül a gondosan elvégzett munkáig a teljes gyártási vertikum befolyásolja, melyre rálátással kell bírnia.

Feladatok:
  • Minőségbiztosítási szabályok kidolgozása
  • A szabályok betartásának ellenőrzése
  • Próbaellenőrzések, és szükséges intézkedések megfogalmazása
  • Új gyártási technológia bevezetése
  • Gyártás minőségének javítása
  • Felmerült reklamációk esetén probléma felderítése, fejlesztése, jövőbeni hasonló reklamációk elkerüléséhez szükséges intézkedés tervezet összeállítása
  • Együttműködés a különböző üzemvezetőkkel, üzemvezetők munkájának támogatása
  • Gyártó berendezések szervizelése, kapcsolattartás külföldi szervizpartnerekkel
  • Ügyvezetés felé történő beszámolás, jelentés
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (lehetőleg gépészmérnök)
  • Pár éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy Német nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Munkavégzés helye:
  • Zsámbék

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC