www.cvonline.hu

Minőség – és végellenőr munkatárs

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 1081319
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Megbízónk:
Partnerünk a világ vezető digitális iparvállalata, mely Magyarországon jelenleg 12 gyártóüzemmel, 3 regionális üzletközponttal, 5 technológiai központtal és 1 Globális Üzleti Szolgáltató központtal van jelen,  jelenleg több, mint  10.000 munkatársat foglalkoztat, Budapesten pedig 1989 óta működnek telephelyei.

Munkavégzés helye:
Budapest

Amire garantáltan számíthat:

  • Biztos anyagi háttér
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely

Főbb feladatai lesznek:

  • Termékazonosítás és nyomon követés, hibás termék kezelése
  • Ellenőrzött és vizsgált termékek dokumentálása
  • Selejt esetén külön vizsgálat indítása
  • Számítógépes adatrögzítés

Amit elvárunk:

  • Érettségi vizsga
  • Minőségbiztosítási gyakorlat
  • Monotónia tűrés
  • Pontosság, precizitás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével küldje el a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Köszönjük!

V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya