www.cvonline.hu

Minősébgiztosítási munkatárs

  • A hirdetés 991 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Gyártásközi illetve készáru minőségellenőrzés
  • Kapcsolódó dokumentációk pontos vezetése, riportok készítése
  • A termelési folyamat rendszeres monitorozása, esetleges hibák felfedezése
  • Vizuális és mérési tesztek elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Termelő cégnél hasonló területen szerzett pár éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Megbízhatóság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Angol nyelvismeret
  • Nagykanizsai vagy közvetlen környékbeli lakhely
  • Műanyagipari cégnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Nagykanizsa

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes bér
Helyek Nagykanizsa
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő