Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK
HR7640653X)

Ha szereti a termelői területet… Ha fontos számára a pontosság, a MINŐSÉG, új kihívások és fejlesztés…

Mindez kellemes munkaköri légkörben, akkor ez a lehetőség önnek szól.

MEGBÍZÓNK:
Családias légkörű, multinacionális vállalat, ahol egy helyen megtalálhatóak a modern munkafolyamatok, nemzetközi tudáscsere, stabil jövőkép! Speciális gumitömítések gyártása folyik biztonságtechnikai berendezésekbe: kamionok, vasúti járművek fékrendszereibe, orvostechnikai műszerekbe. Bővülés előtt álló vállalat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Kecskemét vonzáskörzete

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  •  magas színvonalú technológiai környezet
  •  vonzó juttatási csomag
  •  inspiráló feladatok

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • vevőkkel való kapcsolattartás, egyeztetés, a vevői minőségi elvárások továbbítása az érintett osztályok felé (gyártás, Q-osztály)
  • gyártási dokumentációk kezelése; mérőeszköz kalibráció, MSA (mérőeszköz és attributive)
  • vevői visszajelzések alapján 8D riportok előállítása, a meghatározott intézkedések megvalósításának nyomon követése
  • folyamat- és termékauditok végrehajtása

AMIT ELVÁRUNK:

  • felsőfokú műszaki vagy minőségügyi végzettség
  • 2-3 éves releváns minőségügyi tapasztalat
  • szabványismeret (ISO 9001)
  • német vagy angol nyelv magabiztos használata

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • autóipari tapasztalat (IATF, VDA 6.3.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a lenti e-mail címre. A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

Köszönjük!

Get Work Trend csapata
NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.