www.cvonline.hu

Mikuláscsomag készítés dec.4.

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 999589
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres csomag összekészítő pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • mikuláscsomag összekészítése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • jó problémamegoldó készség
  • önállóság, precizitás
  • azonnali kezdéssel

Munkaidő: December 4. (péntek) 10.00-17.00

Amit kínálunk:

  • Bruttó 700 Ft/óra diákbér
  • kellemes légkör

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon.