www.cvonline.hu

Mikrovállalati Termékmenedzser – passzív oldali termékek

  • A hirdetés 681 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet Mikrovállalati Termékmenedzser – passzív oldali termékek munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • Hatáskörébe tartozó termékek, mint mikrovállalatok passzív termékeit (pénzforgalmi számlák és betétek) fejlesztése és a termékeket érintő folyamatok fejlesztése, rendszeres elemzése, javaslattétel az új folyamatokra és folyamatmódosításokra vonatkozóan
  • A mikrovállalati passzív termék portfolió kezelése
  • Kapcsolattartás a hatáskörébe tartozó mikrovállalati passzív termékek fejlesztése kapcsán a társosztályokkal;
  • Vonatkozó szabályzatok-információk kidolgozása / naprakészen tartása, az információ eljuttatása az érintetteknek, Intraneten történő karbantartása;
  • Hatáskörébe tartozó termék éves tervezésének kialakításában részvétel, azok teljesítésének nyomon követése - elősegítése;
  • Hatáskörébe tartozó termékek jövedelmezőségének tervezése, nyomon követése az esetleges eltérések esetén az üzleti akció terv kialakítása;
  • Marketing akciók, incentive akciók szervezése az értékesítési tervek megvalósulása érdekében;
  • Értékesítés támogató eszközrendszer kialakítása, valamint bevezetésének koordinálása;
  • Értékesítési adatok áramlásának- rendszeres riportálásának biztosítása;
  • Az üzletághoz kapcsolódó valamennyi szabályozás (belső szabályozás és jogszabály) betartása

Mit várunk?

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági, pénzügyi, kereskedelmi)
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mikrovállalati vagy passzív termékek fejlesztésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Banki termékek / szolgáltatások ismerete (lakossági)
  • Naprakész pénz- és tőkepiaci ismeretek
  • Magas szintű excel ismeret
  • Tárgyalási szintű aktív angol nyelvtudás

Személyiségbeli elvárások:

  • Önállóság
  • Jó szervezési és megvalósító képesség
  • Kitűnő kommunikációs és prezentációs képesség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Célorientáltság, az elvárt eredmények határidőre történő megvalósítása
  • Határozottság a problémás kérdések felvetésében, konfliktuskezelési képesség
  • Nyitott személyiség, aki képes azonosulni az új elvárásokkal és feladatokkal
  • Talpraesettség, dinamizmus

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Társasházi vagy Agrár szektorhoz kapcsolódó tapasztalat

Állás adatai:

Állás azonosító: 2282
Pozíció pontos megnevezés: Mikrovállalati Termékmenedzser – passzív oldali termékek
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Termékfejlesztés/ Üzletfejlesztés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2015.07.19.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol