www.cvonline.hu

Mikrovállalati termékmenedzser– hiteltermékek

  • A hirdetés 539 napja lejárt

Erste Bank pályázatot hirdet

Mikrovállalati Termékmenedzser – hiteltermékek

munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • Mikrovállalati hiteltermékek, elsősorban agrárhitelek fejlesztése, meglévő termékek gondozása, karbantartása, szabályozás kialakítása a mikrovállalati ügyfélkör teljes körű, magas színvonalú kiszolgálásának biztosítása érdekében.
  • A mikrovállalati célcsoport megfelelő színvonalú kiszolgálásához szükséges termékportfolió és árazás kialakítása és gondozása.
  • Folyamatos együttműködés a Lakossági, illetve a Vállalati Termékfejlesztéssel, külső szervezetekkel, minisztériumokkal az agrár hiteltermékek kialakítása során.
  • Konkurencia-elemzés a felelősségi körébe tartozó termékek és ügyfelek vonatkozásában.
  • Termékjövedelmezőség vizsgálat.
  • Kapcsolódó marketingtevékenységben való közreműködés.
  • Internet és Intranet oldalak folyamatos karbantartása.
  • Együttműködés fiókhálózati értékesítés támogató anyagok, oktató és tudásfelmérő anyagok elkészítésében, véleményezésében.
  • Üzleti döntések előkészítésének koordinálása.
  • Közreműködés az éves tervezésben a felelősségi körébe tartozó termékek vonatkozásában, az éves termékfejlesztési és bevezetési ütemterv összeállításában, a célcsoport stratégiában, az éves aktivitási terv összeállításában és folyamatos nyomonkövetésében, elemzésében.
  • A mikrovállalati ügyfélkört is érintő projektekben való részvétel.

Mit várunk?
Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági, pénzügyi, kereskedelmi);
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Mikrovállalati vagy hitel termékek fejlesztésében szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent;
  • Agrár szektorhoz kapcsolódó tapasztalat előnyt jelent;
  • Banki termékek / szolgáltatások ismerete (mikrovállalati);
  • Naprakész pénz- és tőkepiaci ismeretek;
  • Magas szintű excel ismeret;
  • Tárgyalási szintű aktív angol nyelvtudás.

Személyiségbeli elvárások:

  • Önálló munkavégzés;
  • Proaktivitás;
  • Célorientáltság;
  • Minőségtudatos és precíz munkavégzés;
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség;
  • Konfliktuskezelési képesség;
  • Terhelhetőség;
  • Csapatmunka;
  • Stratégiai gondolkodás;
  • Gyors tanulási készség.

Állás adatai

Állás azonosító: 2447
Pozíció pontos megnevezés: Mikrovállalati Termékmenedzser – hiteltermékek
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Termékfejlesztés/ Üzletfejlesztés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2015.09.26.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő