www.cvonline.hu

Mikrovállalati tanácsadó - Campona

  • Company_icon UniCredit Bank Zrt.
  • Location_icon Budapest, XXII. kerület, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Főbb feladatok

  • tanácsadás a bank kisvállalati ügyfelei részére, a bank termékeinek értékesítése,
  • a potenciális kisvállalati ügyfelek lokális feltérképezése, a kapcsolatok kiépítése, akvizíciós tárgyalások lefolytatása, ajánlatok kidolgozása,
  • ügyfelekkel való önálló kapcsolattartás,
  • a középvállalati ügyfeleket kiszolgáló területen dolgozó üzletkötő munkatársak munkájának segítése, napi üzleti feladatok, adminisztratív feladatok ellátása
  • ügyféladatok, tárgyalások naprakész nyilvántartása, tárgyalásjelentés,
  • hitel előterjesztések készítése, szerződéskötési és folyósítási előkészítés,
  • aktív cross-selling tevékenység

Követelmények, elvárások

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
  • lakossági vagy KKV területen szerzett 2 éves szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás előny
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent

  • kiváló kezdeményező és kommunikációs képesség
  • jó kapcsolatteremtő- és kapcsolattartó készség
  • értékesítési szemlélet és képesség
  • ügyfélorientált gondolkodás,
  • határozottság, lényeglátás
  • jó problémamegoldó képesség
  • csapatban való együttműködési készség
  • pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XXII. kerület
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Orientáció: Bank / Biztosítás / Tőzsde vezető
Terület: Budapest, Pest megye

Helyek Budapest
XXII. kerület
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Banki értékesítő, Banki szakértő, Befektetési tanácsadó, Hitel menedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol