www.cvonline.hu

Mikrovállalati szegmensmenedzser

  • A hirdetés 794 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet Mikrovállalati szegmensmenedzser munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • A mikrovállalati célcsoportok, ügyfélszegmensek igényeinek feltérképezése, definiálása.
  • A mikrovállalati szegmensre vonatkozó marketing támogatási igény tervezése, meghatározása, ütemezése.
  • Stratégia kialakítása, az abban foglaltak végrehajtása, üzletági megvalósítása.
  • A szegmens értékesítésének ösztönzési, promóciós és egyéb támogató akcióinak kialakítása.
  • A kijelölt szegmenstől elvárt jövedelmezőség megtartása mellett az elvárt piaci részesedés növelése.
  • Elvárt bevétel és volumen növekedés teljesítése, illetve a szegmens keresztértékesítési mutatóinak növelése.
  • A mikrovállalati célcsoportok, szegmensek állományi és bevétel adatainak tervezése, értékelése, akcióterv kialakítása és menedzselése.
  • A szegmensekre vonatkozó elemzések elkészítése, szakmai információk nyújtása, kommunikációs csatornák kialakítása.
  • A rendelkezésre álló felmérések, piackutatások és adatok alapján az adott szegmens viselkedési szokásainak rendszeres elemezése, azokra termék és szolgáltatásjavaslatok készítése; kampány javaslatok, akciók/aktivitás kezdeményezése.
  • Az adott szegmens igényein alapuló termékek, szolgáltatások, értékesítési folyamatok, értékesítési csatornák (POS, Internet, fiók, CC, stb.), marketing és egyéb támogató eszközök kialakítása, módosítása vagy ezek koordinációja, kezdeményezése.
  • Ügyfélkapcsolati tapasztalatokra (termékhasználat, szegmens- és kategóriajellemzők) alapuló aktivitások tervezése, támogatása.

Mit várunk?

Szakmai elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség.
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás.
  • Legalább 2-4 év mikrovállalati vagy KKV területen szerzett banki tapasztalat.
  • Hitel, betét, számla, biztosítási, befektetési termékek ismerete.
  • Fiókhálózati értékesítési folyamatok ismerete.
  • Excel és Office magas szintű használata.

Személyiségbeli elvárások

  • Analitikus gondolkodásmód.
  • Együttműködési, és érdekérvényesítő képesség.
  • Prioritásokat felismerő, jó döntéshozatali képesség.
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélorientáció.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül a "Jelentkezés" gombra kattintva.