www.cvonline.hu

Mikrovállalati / KKV Tanácsadó (Szombathely)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Jelentkezési határidő: 2016.04.18.
Hirdetés azonosító: 1028428

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, a magyar piacon vezető szerepben lévő Bank, amely szombathelyi fiókjába keres olyan bankárt, aki nyitott lehet egy új kihívásra!

Feladatok:

-Vállalati hiteltermékek értékesítése
-Ügyfélakvizíció
-Hitelezésben önálló döntési hatáskör
-Hitelfeltételek előzetes elemzése
-Junior kollégák szakmai támogatása

Elvárások:

-Felsőfokú bankszakmai vagy egyetemi végzettség
-Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
-Mikrovállalati / KKV szektor alapos ismerete

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem
-Támogató munkakörnyezet
-Junior kollégák irányítása
-A régió vezető clusterének csapatával közös munka
-Prudens, nyereséges banki háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a