Mikroszkóp alatt végzett összeszerelésre keresünk diákokat (Referenciaszám: PJ4815)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.11.17.
Hirdetés azonosító: 1072182
lejárt

Mikroszkóp alatt végzett összeszerelésre keresünk diákokat

Feladatok:

- Alkatrészek összeszerelése

Elvárások:

- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Betöltött 18. életév
- Heti 3-5 nap vállalása (1 vagy 2 műszakban)
- Kézügyesség, jó látás, precizitás
- Megbízhatóság

Amit kínálunk:

- Nyári munkalehetőség
- Kiemelt bérezés

Várható kezdés: azonnal

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.