www.cvonline.hu

Mikroelektronikai tesztmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.01.08.
Hirdetés azonosító: 579561

Multinacionális gyártópartnerünk fejlesztőközpontjába keresünk Mikroelektronikai tesztmérnök munkatársat!

Feladatok:

- Részvétel légzsák- és ESP-rendszerek mikrotechnikai eljárásokkal gyártott érzékelőinek (gyorsulás- és elfordulásmérő MEMS-ek) fejlesztésében
- Új érzékelők működési vizsgálata
- Mérőkörnyezet összeállítása, adatgyűjtés
- Mérések során felmerülő problémák megoldása
- Az eredmények hatáselemzése
- Egyeztetés a termék fejlesztéséért felelő és abban közreműködő társosztályokkal

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki diploma
- Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
- Készség villamos mérési rendszerek felállítására, mérések végrehajtására
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előny:
- Mikrotechnikai tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Külföldi tréning lehetőség
- Nemzetközi karrierlehetőség,innovatív környezet
- Széleskörű Cafeteria juttatás
- Nyelvtanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján