www.cvonline.hu

Mikrobiológus

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1034164

Feladatok:

  • a vállalat tiszta teres termelésében működő minőségirányítási folyamatok irányítása és fejlesztése, dokumentálása,
  • a laboratórium napi tevékenységének fenntartása, a szükséges előírások betartása,
  • HR osztállyal együttműködve bevezetni és felügyelni a tiszta teres termelésben dolgozó munkavállalók, ill. a külső személyzet (beszállítók, takarítószemélyzet) képzését, tréningrendszerét,
  • a termékekre és azok tisztatérben történő gyártására, illetve laboratóriumi tesztelésére vonatkozó szabványok, jogszabályok betartása és betartatása, valamint annak visszaellenőrzése,
  • nem-megfelelősségek kivizsgálása és javító intézkedések bevezetése, dokumentálása,
  • szakmai kapcsolattartás a minőségügyi osztállyal,
  • folyamatos konzultáció a Head of QA és EHS pozícióját betöltő szakmai vezetőjével.

Elvárások:

  • szakirányú végzetteség (mikrobiológus),
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • magas szintű angol nyelvtudás,
  • tisztateres, gyógyászati rendszerek ismerete előny,
  • nyitottság, megbízhatóság,
  • jó tárgyalási szervezési és kommunikációs készség.

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az  E-mail cím megjelenítése címre!